platinymstyle produkcja obrączkiProdukujemy bezszwowe obrączki ślubne z rur, złote lub platynowe. Wszystkie nasze wzory są wyoblone od strony wewnętrznej, dzięki czemu unika się odparzeń palca i tym samym zwiększa się komfort noszenia obrączki.

Obrączki wykonane są ze złota próby 585. Oferujemy trzy rodzaje złota: żółte, białe niklowe i białe palladowe. Złoto palladowe różni się od niklowego bielszym odcieniem i wyrazistszym blaskiem. Poza tym pallad nie powoduje uczuleń i alergii – jest całkowicie obojętny dla organizmu człowieka. Obrączki wykonane w całości z białego złota mogą być dodatkowo rodowane.

platinymstyle produkcja obrączki
Na życzenie Klienta możemy wykonać modyfikację naszych wzorów. Bezpłatna modyfikacja obejmuje:
- zmianę szerokości, grubości obrączki (niższa waga),
- zmianę/zamianę koloru obrączki,
- wykończenie powierzchni: polerowanie, matowanie, zmiana matu.

Ponadto możemy wykonać wzory obrączek na specjalne życzenie Klienta. Wystarczy przesłać nam zdjęcie lub szkic swojego pomysłu, a my skontaktujemy się z Państwem i uzgodnimy szczegóły. Takie wzory podlegają indywidualnej wycenie.

Do wszystkich wzorów można wstawić brylanty. Stosujmy kamienie o czystości VS
i VVS (jedne z najwyższych klas).

platinymstyle produkcja obrączkiPosługujemy się rozmiarami jubilerskimi. Obrączki nie posiadają łączenia, dlatego też modele jednokolorowe można powiększać i zmniejszać.

Bezpłatnie wykonujemy grawer wewnątrz obrączki.

Termin realizacji zamówienia to od 3 do 14 dni roboczych.

W ofercie firmy znajduje się wzornik obrączek, który wiernie przedstawia nasze modele. Wykonany jest z mosiądzu lub srebra pokryty złotem i rodem, oprawiony w kamienie. Państwo decydują, które wzory znajdą się w Państwa ofercie handlowej.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!